Nejbližší kurzy | Jazyková škola Jílek
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 09:00 - 18:00 - celý týden

Nejbližší kurzy rozhodně nemáme z burzy!

Přišlo sluníčko, krásné počasí, na cestě jsou ale také Drilové jazykové kurzy angličtiny.
Bude se jednat o kurz Angličtina, věční začátečníci, ale v neposlední řadě také kurz Angličtina, středně pokročilí.

Co tedy konkrétniho vám tahle výuka angličtiny v naší Jazykové škole Jílek nabídne?

Věční začátečníci
se zaměří na slovesné časy v přítomnosti, minulosti i budoucnosti s cílem utřídit znalosti a vytvořit pevný základ pro další výuku. Naučí se také používat způsobová slovesa (can, may a must), budou se věnovat členům, přivlastňovacím a ukazovacím zájmenům a tvoření příslovcí.

Středně pokročilí se zaměří na různé druhy vedlejších vět – podmínkové, přací, účelové nebo přípustkové. Naučí se používat minulý podmiňovací způsob (would have been) a používat nepřímou řeč. Svůj projev obohatí o vazby s infinitivem a přechodníky. Za pomoci drilu si procvičí časovou souslednost tak, aby uměli jednotlivé časy bez problémů rozlišovat a používat.

V nejbližší době také otevíráme Víkendový kurz němčiny pro středně pokročilé, ve kterém se zaměříte na opakování různých slovesných časů, použití infinitivů ve větách a rozdíl mezi přechodnými a nepřechodnými slovesy. Naučíte se předminulý čas, procvičíte si přítomný i minulý způsob podmiňovací. V oblasti tvorby vět budete umět vyjadřovat podmínku, přání, účel, důsledek i srovnání.

Jazyková škola Brno? Jílek je jasná volba :). Jazykové kurzy u nás vedou schopní vojevůdci, kteří svou ardmádu vždy dovedou k vítězství.

WantLearnMoreMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.