Nadělujeme nové jazykové kurzy | Jazyková škola Jílek
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 09:00 - 16:00 - celý týden

Čerstvá nabídka jazykových kurzů v Brně

12. 12. 2017

Učíme všechny od začátečníků po pokročilé

Letos jsme si (a vám koneckonců taky) nadělili velký dárek už takhle v půlce prosince. Máme vypsaný jarní semestr na rok 2018 - je to přece jen takový malý vánoční zázrak, takže nám přejte zasloužené nadšení! Pro vás to znamená hlavně možnost si s předstihem zarezervovat místo v kurzu, který je přesně ten pravý pro vás.

Z plejády docházkových kurzů angličtiny, němčiny, italštiny, španělštiny, francouzštiny nebo ruštiny jasně vynikají drilové kurzy. Když se ptáme našich studentů, co očekávají od jazykového kurzu, odpověď je jasná: "Chceme mluvit!" Přesně toho si užije na drilovém kurzu plno. Budete mluvit téměř celou hodinu, zafixujete si gramatiku a zbavíte se strachu z mluvení. Lektoři mají za sebou dlouhý a náročný výcvik, díky němuž jsou schopní pracovat s různě velkými skupinkami studentů při drilu a dostat z nich na každé hodině to nejlepší.

Pokud vás dril zajímá, přijďte se v lednu podívat na ukázkovou hodinu zdarma, vyberte si jazyk svého srdce, a pusťe se konečně do učení. U nás je to zábava.

Zpět na přehled kurzůFiltr výběru kurzůMáte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.