Individuální kurzy | Jazyková škola Jílek | Kurzy Brno
608 33 22 10 kancelar@jsjilek.cz Dnes 09:00 - 18:00 - celý týden

Individuální jazykové kurzy - Brno

Sestavte si kurz podle vlastních potřeb

Individuální kurzy v Jazykové škole Jílek jsou velice žádané jako doplněk ke klasickým jazykovým kurzům nebo jako intenzivní příprava před zkouškami a pohovory. Maturita, státnice nebo třeba IELTS a Business English - rozdíly děláme pouze ve způsobu přípravy. Lektor se po celou dobu věnuje výhradně Vám, motivuje Vás a výuku upravuje podle Vašich potřeb. Na termínech výuky se s lektorem domlouváte individuálně tak, kdy Vám to vyhovuje. Nehledáte výuku angličtiny? Nevadí, máme pro vás také individuální kurzy němčiny, francouzštiny, španělštiny, italštiny nebo ruštiny.

Cena individuální výuky se vypočítává na základě vašich požadavků a náročnosti výuky. Základní cena je 380 Kč. Pokud se domluvíte se svými přáteli a utvoříte malou skupinu, cena za hodinu pro jednoho studenta začíná již na 100 Kč nebo vám vypíšeme vlastní kurz!

Příklad individuální výuky

      Počet účastníků     

Cena za účastníka

Základní cena

jeden účastník

380 Kč

380 Kč

dva účastníci

od 190 Kč

380 Kč

tři účastníci

od 127 Kč

380 Kč

čtyři účastníci

od 95 Kč

380 Kč

pět účastníků

vypíšeme vám vlastní kurz!

vypíšeme vám vlastní kurz!

Co o individuální výuce říkají naši studenti?

Díky lektorce Martině jsem udělala ve francouzštině opravdu velké pokroky. Mám hodně práce, takže se domlouváme individuálně, a to mi vyhovuje. Petra K.
Jsem s výukou naprosto spokojen, domluvil jsem se třema kolegy z práce a máme lekce vždy, když máme čas. Někdy častěji, přes prázdniny pak třeba méně často. Nejvíce mě baví, že jsme sehraná skupinka přátel a lektorka pro nás připravuje přesně to, co potřebujeme, abychom se angličtinu naučili ještě lépe. Vidím na sobě, jak moc jsem se od té doby, co jsem přešel k Jílkovi, zlepšil. Jan N.

 Máte nějaké dotazy? Napište nám!

JÍLEK

Jazyková škola

Štefánikova 2

602 00 Brno

Jazyková škola Jílek - Brno

Jací jsme a o co usilujeme


V Jazykové škole Jílek pohlížíme na jazykové kurzy očima studentů. Vše, co děláme, je zaměřeno na to, abyste dosáhli maximálního pokroku, cítili se příjemně a pozitivně motivováni. Jen tak může být výuka jazyka dlouhodobě efektivní a smysluplná. Díky více jak dvacetileté praxi nabízíme osvědčený a komplexní systém vzdělávání postavený na propojení drilové a komunikativní metody, který zajišťuje studentům ty nejlepší výsledky. Jazykové kurzy u nás probíhají celoročně ve třech semestrech.